Vandaag worden door de KNVB de indelingen van poulefase van de KNVB beker voor het seizoen 2018-2019 bekendgemaakt. De beker begint dit jaar op zaterdag 1 september.
Onderstaande poule-indelingen zijn reeds gepubliceerd:

Senioren

Senioren 1 – groep 2 poule 26

  • Delfstrahuizen 1
  • De Sweach 1
  • Heerenveense Boys 1
  • Bakhuizen 1

Senioren 2 – groep 1 poule 25

  • DESZ 2
  • DWP 2
  • sc Joure 3
  • Heerenveense Boys 2

Senioren 3 – groep 1 poule 28

  • Fit Boys 2
  • ZZVV 2
  • Heerenveense Boys 3
  • Willemsoord 2

Senioren 4 – groep 2 poule 34

  • d’ Olde Veste ’54 4
  • fc Wolvega 3
  • Heerenveense Boys 4
  • Oldeholtpade 1

Senioren 5 – groep 2 poule 33

  • sc Joure 4
  • Heerenveense Boys 5
  • DWP 3
  • sc Bolsward 4

Senioren 6 – groep 2 poule 18

  • Drachtster Boys 5
  • Blue Boys 2
  • Heerenveense Boys 6
  • Heerenveen 2

Vrouwen

Vrouwen 1 – groep 1 poule 05

  • Helpman VR1
  • Winsum VR1
  • Heerenveense Boys VR1
  • Wartburgia VR1

Vrouwen 2 – groep 2 poule 08

  • Pesse VR1
  • Helpman VR2
  • Heerenveense Boys VR2
  • Leeuwarder Zwaluwen VR1

Junioren

JO19-1 – groep 1 poule 13

  • d’ Olde Veste ’54 JO19-1
  • Urk JO19-1
  • fc Wolvega JO19-1
  • Heerenveense Boys JO19-1

JO19-2 – groep 2 poule 08

  • d’ Olde Veste ’54 JO19-4
  • fc Wolvega JO19-2
  • Heerenveense Boys JO19-2
  • sv Haulerwijk JO19-2

JO19-3 – groep 3 poule 05

  • Heerenveense Boys JO19-3
  • ST FC Meppel / Alcides JO19-4
  • d’ Olde Veste ’54 JO19-5
  • HZVV JO19-4

JO17-1 – groep 1 poule 11

  • d’ Olde Veste ’54 JO17-3
  • ST Steenwijkerwold / Willemsoord JO17-1
  • sc Joure JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-1

JO17-2 – groep 1 poule 12

  • Heerenveen JO17-2
  • Blauw Wit ’34 JO17-2
  • Frisia JO17-2
  • Heerenveense Boys JO17-2

JO17-3 – groep 2 poule 11

  • Akkrum JO17-2
  • Gorredijk JO17-2
  • Oudehaske JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-3

JO17-4 – groep 3 poule 16

  • SJO WTTC JO17-2
  • Heerenveense Boys JO17-4
  • Gorredijk JO17-3
  • Jubbega JO17-2

JO17-5 – groep 3 poule 13

  • Urk JO17-6
  • Heerenveense Boys JO17-5
  • sc Joure JO17-5

JO15-1 – groep 1 poule 14

  • Heerenveen JO15-1
  • fc Wolvega JO15-1G
  • CVVO JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-1

JO15-2 – groep 1 poule 13

  • Jubbega JO15-1
  • SJO jv Oostenburg JO15-1
  • ST Olyphia / Sport Vereent JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-2

JO15-3 – groep 1 poule 16

  • Akkrum JO15-1
  • ST SJO RVC / Langweer JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-3
  • Heerenveen MO15-2

JO15-4 – groep 2 poule 11

  • d’ Olde Veste ’54 JO15-3
  • LSC 1890 JO15-2
  • Joure SC JO15-3
  • Heerenveense Boys JO15-4

JO15-5 – groep 2 poule 12

  • sc Joure JO15-4
  • sc Bolsward JO15-2
  • Heerenveense Boys JO15-5
  • Workum JO15-2

JO15-6 – groep 3 poule 14

  • Akkrum JO15-2
  • sc Joure SC JO15-5
  • LAC Frisia JO15-5
  • Heerenveense Boys JO15-6

JO15-7 – groep 4 poule 12

  • SJO jv Oostenburg JO15-3
  • Gorredijk JO15-3
  • SJO WTTC JO15-2
  • Heerenveense Boys JO15-7

Meiden

MO19-1 – groep 1 poule 04

  • Flevo Boys MO19-1
  • Heerenveense Boys MO19-1

MO15-1 – groep 1 poule 13

  • SJO RVC MO15-1
  • sc Joure MO15-2
  • DWP MO15-1
  • Heerenveense Boys MO15-1

MO15-2 – groep 1 poule 29

  • Gorredijk MO15-1
  • Heerenveen MO15-1
  • fc Wolvega MO15-1
  • Heerenveense Boys MO15-2

MO13-1 – groep 1 poule 13

  • Heerenveen MO13-1
  • Heerenveense Boys MO13-1

MO13-2 – groep 1 poule 35

  • De Blesse MO13-1
  • Heerenveense Boys MO13-2

MO11-1 – groep 1 poule 19

  • Heerenveen MO11-1
  • Heerenveense Boys MO11-1

Pupillen

JO13-1 – groep 1 poule 14

  • d’ Olde Veste ’54 JO13-1
  • SJO jv Oostenburg JO13-1
  • sc Joure SC JO13-1
  • Heerenveense Boys JO13-1

JO13-2 – groep 2 poule 08

  • Urk JO13-5
  • ST Creil / Bant JO13-1G
  • Heerenveense Boys JO13-2
  • Delfstrahuizen JO13-1

JO13-3 – groep 3 poule 18

  • Akkrum JO13-2
  • fc Wolvega JO13-3
  • Heerenveense Boys JO13-3

JO12-1 – groep 1 poule 09

  • d’ Olde Veste ’54 JO12-1
  • De Blesse JO12-1
  • Heerenveense Boys JO12-1
  • Heerenveen JO12-1

JO12-2 – groep 2 poule 10

  • fc Oldemarkt JO12-1
  • Nieuweschoot JO12-1
  • Flevo Boys JO12-5
  • Heerenveense Boys JO12-2

JO11-1 – groep 1 poule 09

  • Jubbega JO11-1G
  • Gorredijk JO11-1
  • Heerenveen JO11-1
  • Heerenveense Boys JO11-1

JO11-2 – groep 2 poule 15

  • Drachten JO11-2
  • Drachtster Boys JO11-3
  • ONT JO11-2
  • Heerenveense Boys JO11-22

JO11-3 – groep 3 poule 14

  • d’ Olde Veste ’54 JO11-3
  • sc Joure JO11-3
  • fc Wolvega JO11-3
  • Heerenveense Boys JO11-3

JO11-4 – groep 4 poule 09

  • sc Joure JO11-4
  • Oudehaske JO11-2G
  • De Blesse JO11-2G
  • Heerenveense Boys JO11-4

JO10-1 – groep 1 poule 07

  • Heerenveen JO10-2
  • Flevo Boys JO10-2
  • fc Wolvega FC JO10-1
  • Heerenveense Boys JO10-1

JO10-2 – groep 2 poule 21

  • DWP JO10-1
  • d’ Olde Veste ’54 JO10-3
  • fc Wolvega JO10-2
  • Heerenveense Boys JO10-2

JO10-3 – groep 2 poule 20

  • d’ Olde Veste ’54 JO10-5
  • Gorredijk JO10-3
  • fc Wolvega JO10-4
  • Heerenveense Boys JO10-3

JO9-1 – groep 1 poule 10

  • Drachten JO9-1
  • Jubbega JO9-1
  • Gorredijk JO9-1
  • Heerenveense Boys JO9-1

JO9-2 – groep 2 poule 10

  • SJO jv Oostenburg JO9-2
  • Drachtster Boys JO9-2
  • sv Haulerwijk JO9-1
  • Heerenveense Boys JO9-2

JO9-3 – groep 3 poule 20

  • sc Joure JO9-4
  • CVVO JO9-2G
  • Heerenveense Boys JO9-3
  • Delfstrahuizen JO9-2

JO8-1 – groep 1 poule 10

  • sc Joure JO8-1
  • Heerenveen JO8-1
  • Flevo Boys JO8-1
  • Heerenveense Boys JO8-1

JO8-2 – groep 1 poule 11

  • sc Joure JO8-1
  • Heerenveen JO8-1
  • Flevo Boys JO8-1
  • Heerenveense Boys JO8-1

JO8-3 – groep 2 poule 22

  • Gorredijk JO8-2
  • Lemmer JO8-1G
  • CVVO JO8-2
  • Heerenveense Boys JO8-3

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren