Vandaag worden door de KNVB de competitie-indelingen van het seizoen 2018-2019 bekend gemaakt. De competitie begint dit jaar op 22 september.
Onderstaande competities zijn reeds gepubliceerd:

Senioren

Senioren 1 – 3e klasse A

  • sc Berlikum 1
  • DWP 1
  • Heeg 1
  • Heerenveense Boys 1
  • Minnertsga 1
  • NOK 1
  • Oeverzwaluwen 1
  • Oudehaske 1
  • Scharnegoutum ’70 1
  • SDS 1
  • De Walde 1
  • Willemsoord 1
  • fc Wolvega 1
  • Workum 1

Senioren 2 – 1e klasse A

  • Balk 2
  • Blauw Wit ’34 2
  • Be Quick Dokkum 2
  • BCV 2
  • ’t Fean ’58 2
  • CVVO 2
  • Urk 3
  • sc Joure 2
  • The Knickerbockers 2
  • Leeuwarder Zwaluwen 2
  • Marum 2
  • Broekster Boys 2
  • Heerenveense Boys 2
  • Groen Geel 2

Senioren 3 – 3e klasse B

  • Blauw Wit ’34 5
  • Delfstrahuizen 2
  • Nijland 2
  • Oeverzwaluwen 2
  • NOK 2
  • Scharnegoutum ’70 2
  • sc Joure 3
  • Waterpoort Boys 2
  • Zeerobben 3
  • Oudehaske 3
  • Heerenveense Boys 3
  • sc Bolsward 2

Senioren 4 – 4e klasse C

  • Balk 3
  • Oeverzwaluwen 3
  • sc Joure 5
  • IJVC 3
  • De Walde 2
  • Woudsend 2
  • Waterpoort Boys 3
  • QVC 2
  • Heerenveense Boys 4
  • TOP ’63 2
  • ONS Sneek 3
  • sc Bolsward 4

Senioren 5 – 6e klasse F

  • EBC 2
  • Creil 3
  • CVVO 4
  • SVM 5
  • fc Wolvega 4
  • Heerenveense Boys 5
  • VVI 4
  • Heerenveense Boys 6
  • VWC 2
  • Oldeholtpade 1
  • sc Joure 8

Senioren 6 – 6e klasse F

  • EBC 2
  • Creil 3
  • CVVO 4
  • SVM 5
  • fc Wolvega 4
  • Heerenveense Boys 5
  • VVI 4
  • Heerenveense Boys 6
  • VWC 2
  • Oldeholtpade 1
  • sc Joure 8

Vrouwen

Vrouwen 1 – Hoofdklasse A (landelijk)

  1. Oranje Nassau VR1
  2. Berkel VR1
  3. RCL VR1
  4. Reiger Boys VR1
  5. Heerenveense Boys VR1
  6. DSS VR1
  7. ACV VR1
  8. fc Rijnvogels VR1
  9. sc Klarenbeek VR1
  10. Ter Leede VR1
  11. Odysseus ’91 VR1
  12. Barendrecht VR1

Vrouwen 2 – 3e klasse 4

  • Balk VR1
  • ST ONT / Rottevalle VR1
  • VVI VR1
  • Opende VR1
  • Heerenveen VR1
  • Waskemeer VR1
  • Heerenveense Boys VR2
  • Marum VR1
  • SJO Bergum BCV Combinatie VR2
  • ST SJO WTTC / Udiros VR1
  • SVO Sneek VR2

Junioren

JO19-1 – Hoofdklasse O

  • Leeuwarder Zwaluwen JO19-1
  • sc Joure JO19-1
  • sc Stiens JO19-1
  • SJO Bergum BCV Combinatie JO19-1
  • Zeerobben JO19-1
  • SWZ Boso Sneek JO19-1
  • fc Wolvega JO19-1
  • GAVC JO19-1
  • CVVO JO19-1
  • Flevo Boys JO19-1
  • sc Emmeloord JO19-1
  • Heerenveense Boys JO19-1

JO19-2 – 2e klasse 03

  • d’ Olde Veste ’54 JO19-4
  • Oudehaske JO19-1
  • DWP JO19-1
  • RKO JO19-1
  • fc Wolvega JO19-2
  • Flevo Boys JO19-2
  • Mildam JO19-1
  • Tollebeek JO19-1
  • Nagele JO19-1
  • Heerenveense Boys JO19-2
  • ST De Blesse / fc Oldemarkt JO19-1
  • SJO Ens / Kraggenburg JO19-1

JO19-3 – 3e klasse 03 (najaar)

  • QVC JO19-1
  • LSC 1890 JO19-3
  • Balk JO19-2
  • CVVO JO19-2
  • TOP ’63 JO19-1
  • Heerenveense Boys JO19-3
  • sc Joure JO19-3
  • Black Boys JO19-1
  • SJO Oudega / HJSC / Heeg JO19-2
  • Zeerobben JO19-3
  • ST Mulier / Arum / Stormvogels JO19-2

JO17-1 – Hoofdklasse O

  • FVC JO17-1
  • Drachten JO17-1
  • Franeker SC JO17-1
  • Be Quick Dokkum JO17-1
  • sc Joure JO17-1
  • sc Stiens JO17-1
  • Zeerobben JO17-1
  • SWZ Boso Sneek JO17-1
  • Wolvega FC JO17-1
  • GAVC JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-1
  • SJO Broekster Walden JO17-1

JO17-2 – 1e klasse 04 (najaar)

  • Workum JO17-1
  • Akkrum JO17-1
  • LSC 1890 JO17-2
  • SJO Oudega / HJSC / Heeg JO17-1
  • ST SJO RVC / Langweer JO17-1
  • Balk JO17-1
  • Heerenveen JO17-2
  • SDS JO17-1
  • sc Bolsward JO17-1
  • CVVO JO17-1
  • Oldeholtpade JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-2

JO17-3 – 2e klasse 06 (najaar)

  • Akkrum JO17-2
  • ONS Sneek JO17-2
  • Workum JO17-2G
  • sc Joure JO17-2
  • Gorredijk JO17-2
  • Heerenveen JO17-4
  • Oudehaske JO17-1
  • sc Bolsward JO17-2
  • SWZ Boso Sneek JO17-2
  • ST IJVC / Blauwhuis JO17-1
  • ST NOK / Bakhuizen JO17-1
  • Heerenveense Boys JO17-3

JO17-4 – 3e klasse 05 (najaar)

  • Urk JO17-5
  • ST Steenwijkerwold / Willemsoord JO17-2
  • Alcides JO17-3
  • sc Joure JO17-3
  • Olyphia JO17-1
  • De Blesse JO17-1
  • fc Wolvega JO17-2
  • Steenwijk JO17-1
  • Flevo Boys JO17-5
  • Heerenveense Boys JO17-4
  • Oranje Zwart JO17-1
  • sc Emmeloord JO17-3

JO17-5 – 3e klasse 08 (najaar)

  • LSC 1890 JO17-4
  • SC Bolsward JO17-4
  • SWZ Boso Sneek JO17-4
  • Blauw Wit ’34 JO17-6
  • Olde Veste ’54 JO17-5
  • Flevo Boys JO17-6
  • Heerenveen JO17-5
  • Frisia JO17-5
  • Heerenveense Boys JO17-5
  • sc Joure JO17-5
  • Urk JO17-7

JO15-1 – 3e divisie H

  • Urk JO15-1
  • WVV JO15-1
  • Emmen JO15-1
  • ONS Sneek JO15-1
  • LSC 1890 JO15-1
  • ACV JO15-1
  • sc Joure JO15-1
  • Heerenveen JO15-1
  • VEV ’67 JO15-1
  • Frisia JO15-1
  • MSC / Amslod JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-1

JO15-2 – 1e klasse 05 (najaar)

  • Drachten JO15-1
  • SJO Feanstars JO15-1
  • Kollum JO15-1
  • Jubbega JO15-1
  • Heerenveen JO15-2
  • Drachtster Boys JO15-2
  • fc Grootegast JO15-1
  • Oerterp JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-2
  • Marum JO15-1
  • Harkemase Boys JO15-1

JO15-3 – 1e klasse 03 (najaar)

  • Urk JO15-2
  • Akkrum JO15-1
  • SJO Oudega / HJSC / Heeg JO15-1
  • ST SJO RVC / Langweer JO15-1
  • Balk JO15-1
  • Joure SC JO15-2
  • Heerenveen JO15-3
  • sc Bolsward JO15-1
  • SWZ Boso Sneek JO15-1
  • Flevo Boys JO15-2
  • sc Emmeloord JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-3

JO15-4 – 2e klasse 03 (najaar)

  • Urk JO15-3
  • VWC JO15-1G
  • sc Joure JO15-3
  • VENO JO15-1
  • ST Creil-Bant JO15-1G
  • Heerenveen JO15-4
  • De Blesse JO15-1G
  • Oldemarkt FC JO15-1
  • Flevo Boys JO15-3
  • Nagele JO15-1
  • Oldeholtpade JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-4

JO15-5 – 2e klasse 04 (najaar)

  • ONS Sneek JO15-2
  • LSC 1890 JO15-2
  • sc Joure JO15-4
  • Gorredijk JO15-1
  • ST Creil-Bant JO15-2G
  • Heerenveen JO15-5
  • SWZ Boso Sneek JO15-2
  • ST IJVC / Blauwhuis JO15-1
  • ST NOK / Bakhuizen JO15-1G
  • Flevo Boys JO15-4
  • Scharnegoutum ’70 JO15-1
  • Heerenveense Boys JO15-5

JO15-6 – 3e klasse 03 (najaar)

  • d’ Olde Veste ’54 JO15-5
  • fc Meppel JO15-3
  • SVN ’69 JO15-2G
  • Steenwijkerwold JO15-2G
  • Alcides JO15-4
  • Heerenveen JO15-6
  • fc Wolvega JO15-2
  • Flevo Boys JO15-6
  • MSC / Amslod JO15-3
  • Heerenveense Boys JO15-6
  • Sport Vereent JO15-1G
  • VHK JO15-2

JO15-7 – 4e klasse 04 (najaar)

  • d’ Olde Veste’54 JO15-6
  • Gorredijk JO15-2
  • Drachtster Boys JO15-6
  • BEW JO15-1G
  • sv Hoogersmilde JO15-1G
  • SJO WTTC JO15-2
  • Oldeholtpade JO15-2
  • Heerenveense Boys JO15-7
  • SJO OFW JO15-2G
  • MSC / Amslod JO15-5
  • sc Emmeloord JO15-5

Meiden

MO19-1 – 1e klasse 04 (najaar)

  • Heerenveense Boys MO19-1
  • SJO Oudega / HJSC / Heeg MO19-1
  • Boornbergum ’80 MO19-1
  • De Sweach MO19-1
  • ST FC Meppel / Alcides MO19-2

MO15-1 – 1e klasse 02 (najaar)

  • LSC 1890 MO15-1
  • SJO RVC MO15-1
  • sc Joure MO15-1
  • Heerenveense Boys MO15-1
  • QVC MO15-1
  • SVO Sneek MO15-1

MO15-2 – 2e klasse 03 (najaar)

  • sc Joure MO15-2
  • Gorredijk MO15-1
  • Heerenveen MO15-1
  • DWP MO15-1
  • Akkrum MO15-1
  • Heerenveense Boys MO15-2

MO13-1 – 1e klasse 04 (najaar)

  • Heerenveen MO13-1
  • SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1
  • Drachtster Boys MO13-1
  • ONT MO13-1
  • sc Bolsward MO13-1
  • Heerenveense Boys MO13-1
  • Marum MO13-1
  • Suameer MO13-1
  • VEV ’67 MO13-1
  • Stanfries MO13-1
  • De Wilper Boys MO13-1

MO13-2 – 1e klasse 03 (najaar)

  • LSC 1890 MO13-1
  • sc Franeker MO13-1
  • sc Joure MO13-1
  • Zeerobben MO13-1
  • sc Bolsward MO13-2
  • Harlingen MO13-1
  • MKV ’29 MO13-1
  • AVC MO13-1
  • Heerenveense Boys MO13-2
  • Oosterlittens MO13-1
  • SVO Sneek MO13-1

MO11-1 – 1e klasse 02 (najaar)

  • Urk MO11-2
  • Heerenveen MO11-1
  • Irnsum MO11-1
  • Heerenveense Boys MO11-1
  • Jubbega MO11-1

Pupillen

JO13-1 – 3e divisie H

  • d’ Olde Veste ’54 JO13-1
  • HZVV JO13-1
  • LSC 1890 JO13-1
  • HFC ’15 JO13-1
  • ACV JO13-1
  • Zuidhorn JO13-1
  • DZOH JO13-1
  • Veendam 1894 JO13-1
  • Heerenveen JO13-1
  • Blauw Wit ’34 JO13-1
  • Frisia JO13-1
  • Heerenveense Boys JO13-1

JO13-2 – 2e klasse 04 (najaar)

  • FVC JO13-2
  • Drachten JO13-1
  • RWF JO13-1G
  • Drachtster Boys JO13-3
  • ONT JO13-1
  • Read Swart JO13-1
  • Wilper Boys De JO13-1
  • Opende JO13-1G
  • Mildam JO13-1
  • Boornbergum ’80 JO13-1G
  • Heerenveense Boys JO13-2

JO13-3 – 3e klasse 07 (najaar)

  • Akkrum JO13-2
  • Aengwirden JO13-1
  • Heerenveen JO13-3G
  • Oudehaske JO13-1G
  • Oldeboorn JO13-1
  • DWP JO13-1G
  • fc Wolvega JO13-3
  • SJO WTTC JO13-1G
  • Sport Vereent JO13-1G
  • Udiros JO13-1G
  • Heerenveense Boys JO13-3
  • sc Emmeloord JO13-3

JO12-1 – 1e klasse 02 (najaar)

  • Blauw Wit ’34 JO12-1
  • Be Quick Dokkum JO12-1G
  • sc Heerenveen JO12-2
  • FVC JO12-1
  • Zeerobben JO12-1
  • Heerenveense Boys JO12-1
  • Heerenveen JO12-2
  • Frisia JO12-1

JO12-2 – 3e klasse 06 (najaar)

  • DWP JO12-2G
  • Read Swart JO12-1G
  • Drachtster Boys JO12-3
  • Aengwirden JO12-1G
  • Nieuweschoot JO12-1
  • Gorredijk JO12-2
  • Blue Boys JO12-1G
  • sc Joure JO12-5
  • Irnsum JO12-2
  • Heerenveense Boys JO12-2
  • Heerenveen JO12-5

JO11-1 – Hoofdklasse 04 (najaar)

  • LSC 1890 JO11-1
  • sc Joure JO11-1
  • Heerenveen JO11-1
  • Flevo Boys JO11-1
  • Heerenveense Boys JO11-1

JO11-2 – 2e klasse 03 (najaar)

  • d’ Olde Veste ’54 JO11-2
  • Urk JO11-3
  • Steenwijkerwold JO11-1G
  • sc Joure JO11-2
  • VENO JO11-1
  • SVM JO11-1
  • Heerenveen JO11-3
  • De Blesse JO11-1G
  • fc Wolvega JO11-2
  • CVVO JO11-1
  • CVVO JO11-2
  • Heerenveense Boys JO11-2

JO11-3 – 3e klasse 08 (najaar)

  • Langezwaag JO11-1G
  • SJO RVC JO11-2
  • Aengwirden JO11-1G
  • sc Joure JO11-3
  • Gorredijk JO11-2
  • Heerenveen JO11-4
  • Oudehaske JO11-1
  • Read Swart JO11-1
  • DWP JO11-1
  • Udiros JO11-1G
  • Heerenveense Boys JO11-3
  • FFS JO11-1G

JO11-4 – 4e klasse 03 (najaar)

  • sc Joure JO11-4
  • sc Joure JO11-5
  • Heerenveen JO11-5
  • Oudehaske JO11-2G
  • Drachtster Boys JO11-4
  • ONT JO11-4
  • De Sweach JO11-2
  • Drachten JO11-5
  • Stanfries JO11-2
  • Oldeholtpade JO11-2
  • Heerenveense Boys JO11-4
  • Marum JO11-3

JO10-1 – 1e klasse 03 (najaar)

  • Urk JO10-1
  • Heerenveen JO10-3
  • CVVO JO10-2
  • Flevo Boys JO10-2
  • fc Wolvega JO10-1
  • Heerenveense Boys JO10-1

JO10-2 – 2e klasse 09 (najaar)

  • sc Joure JO10-3
  • De Sweach JO10-1
  • Drachten JO10-1
  • Heerenveen JO10-4
  • Drachtster Boys JO10-2
  • ONB JO10-1
  • DWP JO10-1
  • ONT JO10-2
  • SJO Bergum BCV Combinatie JO10-3
  • SJO Feanstars JO10-2
  • Boornbergum ’80 JO10-1
  • Heerenveense Boys JO10-2

JO10-3 – 3e klasse 12 (najaar)

  • Heerenveen JO10-5
  • d’ Olde Veste ’54 JO10-5
  • sc Joure JO10-5
  • fc Wolvega JO10-4
  • Heerenveense Boys JO10-3
  • Alcides JO10-4

JO9-1 – 1e klasse 05 (najaar)

  • Drachten JO9-1
  • Donkerbroek JO9-1
  • Jubbega JO9-1
  • Gorredijk JO9-1
  • Irnsum JO9-2
  • Heerenveense Boys JO9-1

JO9-2 – 2e klasse 04 (najaar)

  • LSC 1890 JO9-3
  • SJO RVC JO9-2
  • sc Joure JO9-3
  • Heerenveen JO9-4
  • Flevo Boys JO9-3
  • Heerenveense Boys JO9-2

JO9-3 – 3e klasse 09 (najaar)

  • Jubbega JO9-2G
  • sc Joure JO9-4
  • Gorredijk JO9-2
  • Heerenveen JO9-5
  • fc Wolvega JO9-3G
  • Heerenveense Boys JO9-3

JO8-1 – 1e klasse 02 (najaar)

  • Flevo Boys JO8-1
  • Heerenveense Boys JO8-1
  • Workum JO8-1
  • fc Wolvega JO8-1

JO8-2 – 2e klasse 05 (najaar)

  • sc Joure JO8-2
  • Gorredijk JO8-1
  • Heerenveen JO8-2
  • CVVO JO8-1
  • Heerenveense Boys JO8-2
  • SJO RVC JO8-1

JO8-3 – 3e klasse 05 (najaar)

  • Heerenveen JO8-3
  • Flevo Boys JO8-3
  • CVVO JO8-2
  • Heerenveense Boys JO8-3
  • d’ Olde Veste ’54 JO8-2
  • fc Wolvega JO8-2

Zaal

Vrouwen 1 – 2e klasse 3

  • Blauw Wit ’34 VR2
  • De Herauten VR1
  • FFS VR1
  • GAVC VR1
  • Renado VR1
  • Drs. Vijfje VR5
  • zv Balk VR1
  • Drs. Vijfje 8
  • Heerenveense Boys VR1
  • ZVF VR2
  • SWZ Boso Sneek VR1
  • SVO Sneek VR1

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren