• Overzicht
  • Competitie
  • Zaal
  • Beker
  • Historie

Heerenveense Boys JO11-4

Seizoen 2018-2019

Niveau

4e klasse 08 (voorjaar)
4e klasse 03 (najaar)

Training

dinsdag 16:30 tot 17:30 uur
donderdag 16:00 tot 17:00 uur

Programma

DatumWedstrijd
23 mrt. -
08:45 uur
Barcelona - Real Madrid
23 mrt. -
08:45 uur
Brazilië - Argentinië
01 apr. -
18:30 uur
Heerenveense Boys JO13-1 - Alcides JO13-1
06 apr. -
08:45 uur
Argentiniê - Barcelona
06 apr. -
08:45 uur
Real Madrid - Braziliê
08 apr. -
18:30 uur
Heerenveense Boys JO13-1 - Drachtster Boys JO13-1
13 apr. -
08:45 uur
Argentiniê - Real Madrid
13 apr. -
08:45 uur
Barcelona - Braziliê
18 apr. -
18:30 uur
Heerenveense Boys JO13-1 - Heerenveen JO13-1
20 apr. -
10:15 uur
Heerenveense Boys JO13-1 - Alcides JO13-1
Volledig programma

Uitslagen

Geen gegevens gevonden.

Stand

Geen gegevens gevonden.

Competitie

Voorjaar

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand
DatumWedstrijd
23 mrt. - 12:00 uur SC Joure JO11-5M - Heerenveense Boys JO11-4
30 mrt. - 10:30 uur Heerenveense Boys JO11-4 - Scharnegoutum'70 JO11-2
06 apr. - 10:00 uur SJO RVC JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-4
13 apr. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-4 - Akkrum JO11-2
04 mei. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-4 - SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2
11 mei. - 09:00 uur Scharnegoutum'70 JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-4
18 mei. - 11:30 uur Heerenveense Boys JO11-4 - SC Joure JO11-5M
DatumWedstrijdUitslag
09 mrt. - 09:00 uur SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-43 - 5
16 feb. - 10:15 uur Akkrum JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-48 - 1
09 feb. - 12:00 uur Heerenveense Boys JO11-4 - SJO RVC JO11-20 - 9
#TeamGWGLVP+-+/-
1Akkrum JO11-2321071569
2SC Joure JO11-5M31114862
3SJO RVC JO11-211003909
4Scharnegoutum'70 JO11-221013440
5Heerenveense Boys JO11-431023620-14
6SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-220020410-6

Najaar

  • Uitslagen
  • Stand
Geen gegevens gevonden.
DatumWedstrijdUitslag
08 dec. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-4 - Oldeholtpade JO11-20 - 12
01 dec. - 08:45 uur SC Joure JO11-5M - Heerenveense Boys JO11-46 - 0
24 nov. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-4 - SC Joure JO11-43 - 7
17 nov. - 09:00 uur DWP JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-42 - 2
10 nov. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-4 - Oudehaske JO11-2G5 - 6
03 nov. - 13:15 uur Heerenveense Boys JO11-4 - ONT JO11-48 - 9
27 okt. - 10:15 uur Marum JO11-3 - Heerenveense Boys JO11-411 - 4
13 okt. - 10:30 uur Heerenveense Boys JO11-4 - V.V. Heerenveen JO11-52 - 10
06 okt. - 09:00 uur De Sweach JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-416 - 3
29 sep. - 09:00 uur vv Stânfries JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-43 - 2
22 sep. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-4 - SJO RVC JO11-31 - 2
#TeamGWGLVP+-+/-
1V.V. Heerenveen JO11-511101031711358
2vv Stânfries JO11-21071222492920
3De Sweach JO11-21162320674819
4Oldeholtpade JO11-21161419583523
5SJO RVC JO11-311614192627-1
6SC Joure JO11-41153318483414
7ONT JO11-4115241759509
8Marum JO11-310415132849-21
9SC Joure JO11-5M11326113238-6
10DWP JO11-21122782638-12
11Oudehaske JO11-2G1121872877-49
12Heerenveense Boys JO11-411011013084-54

Zaal

Niveau

Drachten e.o. poule 4

Programma

Uitslagen

Geen gegevens gevonden.

Stand

Geen gegevens gevonden.

KNVB beker

Poulewedstrijden

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
15 sep. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-4 - Oudehaske JO11-2G10 - 5
08 sep. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-4 - Blesse De JO11-2G1 - 8
01 sep. - 09:00 uur SC Joure JO11-4 - Heerenveense Boys JO11-42 - 1

Stand

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren