Programma

Onderstaand treft u de wedstrijden van Heerenveense Boys voor de komende maand aan.
Voor het volledige programma van dit seizoen verwijzen wij u naar de betreffende teampagina’s.

Let op: het is niet toegestaan om het kunstgrasveld te betreden met pinnen!

Datum Wedstrijd Veld Scheidsrechter
13 nov. - 19:30 uurHeerenveense Boys VR1 - SWZ Boso Sneek VR1Sportstad Heerenveen, veld 1H.F. (Henk) Boland
14 nov. - 19:30 uurST FC Meppel/Alcides MO17-1 - Heerenveense Boys MO17-1FCM veld 11T. (Taco) Hofland
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO13-2 - RWF MO13-1hoofdveld
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO9-1 - FC Wolvega JO9-1B-veld
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO11-3 - V.V. Heerenveen JO11-4pupillenveld
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO13-2 - FC Wolvega JO13-2D-veldJ. (Jesse) van der Ploeg
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO8-1 - V.V. Heerenveen JO8-2B-veld
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO15-2 - SC Joure MO15-2kunstgrasveldAfgeschermd
16 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO10-3 - SVN'69 JO10-1B-veld
16 nov. - 08:45 uurZeerobben MO11-1 - Heerenveense Boys MO11-1Plus1W.H. (Willem) Lodema
16 nov. - 08:45 uurWillekeurig team - Willekeurig teamB-veld
16 nov. - 09:00 uurSJO RVLC JO10-3 - Heerenveense Boys JO10-4 veld 1
16 nov. - 09:00 uurHarkemase Boys MO15-1 - Heerenveense Boys MO15-1veld 2 HB
16 nov. - 09:00 uurFFS JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-3 veld 1
16 nov. - 09:00 uurOudehaske JO12-1G - Heerenveense Boys JO12-2 veld 1S. (Sven) Bultsma
16 nov. - 09:00 uurWoudsend JO9-1 - Heerenveense Boys JO9-2veld 1
16 nov. - 09:00 uurFC Assen MO13-1 - Heerenveense Boys MO13-1veld 4
16 nov. - 09:15 uurGorredijk JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-2veld 3
16 nov. - 09:15 uurFC Oldemarkt JO10-1 - Heerenveense Boys JO10-2veld 1
16 nov. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO17-3 - GAVC JO17-3B-veld
16 nov. - 10:00 uurNagele JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-3 veld 3
16 nov. - 10:15 uurHeerenveense Boys JO11-1 - FC Meppel JO11-1pupillenveld
16 nov. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO19-2 - ST Rouveen/Staphorst JO19-2kunstgrasveldS.P.J. (Stef) Verhagen
16 nov. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO14-2 - De Blesse JO14-1hoofdveld
16 nov. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO15-3 - Balk JO15-2D-veldJ. (Jan) de Jong
16 nov. - 10:30 uurSV Bedum JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-1G1K.K.P. (Koen) Balkema
16 nov. - 10:30 uurST Creil-Bant JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-2veld 1
16 nov. - 10:30 uurONS Sneek JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1Gveld 3 E. (Edgar) Verdijck
16 nov. - 10:45 uurBalk JO14-1 - Heerenveense Boys JO14-1veld 1F. (Frank) Jong de
16 nov. - 11:45 uurHeerenveense Boys MO11-2 - ST Tollebeek/Nagele MO11-1pupillenveldA. (Amke) Durkstra
16 nov. - 12:00 uurHeerenveense Boys JO15-2 - Urk JO15-2B-veldM. (Marcel) de Graaf
16 nov. - 12:30 uurHeerenveense Boys JO17-1 - Hoogezand JO17-1kunstgrasveldK. (Kevin) Wiltens
16 nov. - 12:30 uurHeerenveense Boys 2 - Drachtster Boys 2hoofdveldJW Roesink
16 nov. - 12:30 uurSVO VVZ VR1 - Heerenveense Boys VR26-Zwolsche Boys veld 3J.L. (John) van de Scheur
16 nov. - 12:30 uurLSC 1890 JO19-2 - Heerenveense Boys JO19-3Veld 1
16 nov. - 12:45 uurHeerenveense Boys 4 - Irnsum 2D-veldF. (Feike) Bangma
16 nov. - 13:00 uurSC Heerenveen MO17-1 - Heerenveense Boys JO16-1veld 1
16 nov. - 13:15 uurHeerenveense Boys JO12-1 - Balk JO12-1pupillenveld
16 nov. - 13:45 uurHeerenveense Boys MO17-1 - SJO HH'97 MO17-1B-veld
16 nov. - 14:00 uurSleat 3 - Heerenveense Boys 6 veld 1J.S. (Jan Sikke) Poortema
16 nov. - 14:00 uurDrenthina G1 - Heerenveense Boys G1veld 1W. (Wim) Heethuis
16 nov. - 14:30 uurHeerenveense Boys 3 - SC Rouveen 3hoofdveldJ.T. Stryker
16 nov. - 14:45 uurHeerenveense Boys VR1 - Barendrecht VR1kunstgrasveldA. (Bert) Wietsma
16 nov. - 15:00 uurHeerenveense Boys G2 - Zuidhorn G1pupillenveldAfgeschermd
16 nov. - 15:00 uurHeerenveense Boys 7 - FC Wolvega 5D-veld
16 nov. - 15:00 uurTollebeek 3 - Heerenveense Boys 5 veld 2
16 nov. - 15:45 uurHeerenveense Boys VR3 - SVO EBC/Delfstrahuizen VR1B-veld
16 nov. - 17:00 uurHeerenveense Boys 1 - SWZ Boso Sneek 1kunstgrasveldP. (Peter) van Veen
23 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO11-2 - V.V. Heerenveen JO11-2pupillenveld
23 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO10-1 - SC Joure JO10-1B-veld
23 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO10-3 - Alcides JO10-3B-veld
23 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO15-1 - Blauw Wit '34 MO15-1hoofdveld
23 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO13-1 - Blauw Wit '34 MO13-1kunstgrasveld
23 nov. - 08:45 uurVENO JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-2 veld 1
23 nov. - 08:45 uurVWC JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-3veld 2
23 nov. - 08:45 uurWillekeurig team - Willekeurig teamB-veld
23 nov. - 09:00 uurSC Joure JO10-2 - Heerenveense Boys JO10-2Veld A
23 nov. - 09:00 uurDiever-Wapse JO14-1G - Heerenveense Boys JO14-2Veld 1A. (Alfred) Schoenmaker
23 nov. - 09:00 uurGAVC JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-2veld 2
23 nov. - 09:00 uurV.V. Heerenveen JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-1Gveld 2
23 nov. - 09:00 uurIrnsum JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-3veld 2
23 nov. - 09:15 uurSWZ Boso Sneek JO14-1 - Heerenveense Boys JO14-1veld 2
23 nov. - 09:30 uurSJO RVLC JO12-2 - Heerenveense Boys JO12-4 veld 1
23 nov. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO16-1 - Heerenveense Boys JO16-2D-veld
23 nov. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO8-2 - SC Joure JO8-2B-veld
23 nov. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO9-2 - Sleat JO9-1B-veld
23 nov. - 10:00 uurUrk JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1G veld 2
23 nov. - 10:15 uurHeerenveense Boys JO12-1 - FC Wolvega JO12-1pupillenveld
23 nov. - 10:15 uurHeerenveense Boys JO19-1 - GAVC JO19-1kunstgrasveldR. (Reiny) Griemink
23 nov. - 10:25 uurSC Joure JO10-4 - Heerenveense Boys JO10-4Veld A
23 nov. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO19-3 - SC Franeker JO19-2hoofdveld
23 nov. - 10:30 uurSC Joure JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-1Veld B
23 nov. - 10:30 uurSVM JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-2veld 2
23 nov. - 10:30 uurTrinitas JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-3veld 1T. (Thom) Eggen
23 nov. - 10:45 uurV.V. Heerenveen JO9-1 - Heerenveense Boys JO9-1 veld 4
23 nov. - 11:00 uurHZVV MO17-1 - Heerenveense Boys MO17-1 veld 3
23 nov. - 11:15 uurFlevo Boys JO8-2 - Heerenveense Boys JO8-1veld 7A
23 nov. - 11:45 uurHeerenveense Boys JO12-3 - VENO JO12-1pupillenveld
23 nov. - 12:00 uurBlauw Wit '34 2 - Heerenveense Boys 2veld 1 BWR. (Remco) Hamstra
23 nov. - 12:15 uurST Creil-Bant JO15-1G - Heerenveense Boys JO15-2veld 1
23 nov. - 12:30 uurHeerenveense Boys 7 - MSC/Amslod 2D-veld
23 nov. - 12:30 uurHeerenveense Boys 4 - Delfstrahuizen 2hoofdveld
23 nov. - 12:30 uurHeerenveense Boys JO17-1 - FC Burgum JO17-1kunstgrasveldX. (Xander) Luinenburg
23 nov. - 13:00 uurV.V. Heerenveen MO13-1 - Heerenveense Boys MO13-2veld 2
23 nov. - 14:00 uurOerterp VR1 - Heerenveense Boys VR3 veld 1S. (Sikke) Marinus
23 nov. - 14:00 uurRuinen JO19-1 - Heerenveense Boys JO19-2veld 1
23 nov. - 14:30 uurHeerenveense Boys VR2 - Epe VR1kunstgrasveld
23 nov. - 14:30 uurHeerenveense Boys G1 - Black Boys G1B-veldJ. (Jelis) vd Laan
23 nov. - 14:30 uurHeerenveense Boys G2 - SJS G2B-veldW. (Wim) Heethuis
23 nov. - 14:30 uurDelfstrahuizen 3 - Heerenveense Boys 6veld 1
23 nov. - 14:30 uurST Ens/Kraggenburg 4 - Heerenveense Boys 5veld 1
23 nov. - 14:30 uurWillemsoord 1 - Heerenveense Boys 1 veld 1Afgeschermd
23 nov. - 14:50 uurBlauw Wit '34 MO15-2 - Heerenveense Boys MO15-2veld 3 BW
23 nov. - 15:00 uurHeerenveense Boys 3 - SSA Creil-Bant 2hoofdveld
23 nov. - 15:45 uurWartburgia asv VR2 - Heerenveense Boys VR1veld 1 WartburgiaA. (Ab) Dambrink
26 nov. - 21:00 uurGAVC VR1 - Heerenveense Boys VR1Twine, De veld 1R.J. (René) Schripsema
30 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO13-2 - Jubbega MO13-1D-veld
30 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO10-1 - V.V. Heerenveen JO10-2B-veld
30 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO10-2 - V.V. Heerenveen JO10-3B-veld
30 nov. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO14-1 - Workum JO14-1kunstgrasveld

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren