Programma

Onderstaand treft u de wedstrijden van Heerenveense Boys voor de komende maand aan.
Voor het volledige programma van dit seizoen verwijzen wij u naar de betreffende teampagina’s.

Let op: het is niet toegestaan om het kunstgrasveld te betreden met pinnen!

Datum Wedstrijd Veld Scheidsrechter
22 jan. - 19:00 uurSJO OFW JO16-1 - Heerenveense Boys JO16-2veld 1
25 jan. - 08:45 uurSC Boornbergum'80 JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-2Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 09:15 uurHeerenveense Boys JO8-1 - SC Boornbergum'80 JO8-1Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 09:30 uurLAC Frisia 1883 MO13-2 - Heerenveense Boys MO13-2(Kalverdijkje,) Egelantierzaal
25 jan. - 09:45 uurDrachtster Boys JO8-2 - Heerenveense Boys JO8-2Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO8-1 - Eastermar JO8-1Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 10:00 uurOldeholtpade JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-3veld 2
25 jan. - 10:00 uurVENO JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-2veld 1M.T. (Michael) Ouderling
25 jan. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO15-2 - Heerenveense Boys JO17-3kunstgrasveld
25 jan. - 10:00 uurHeerenveese-Boys JO9-1 - Buitenpost JO9-1pupillenveld
25 jan. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO15-1 - Achilles 1894 JO15-1hoofdveld
25 jan. - 10:30 uurHeerenveense-Boys JO17-2 - Read Swart JO17-2D-veld
25 jan. - 10:45 uurHeerenveense Boys JO10-4 - Harkemase Boys JO10-2Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 11:00 uurHeerenveense Boys MO13-2 - S.C. Stiens MO13-2(Kalverdijkje,) Egelantierzaal
25 jan. - 11:25 uurHeerenveense Boys JO10-4 - Drachtster Boys JO10-4Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 12:00 uurHeerenveense Boys MO13-2 - RWF MO13-1kunstgrasveld
25 jan. - 12:15 uurFC Burgum 2 - Heerenveense Boys 2veld 5R.M.A.M. (Robert) Vonk
25 jan. - 12:30 uurRead Swart JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-3Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 13:10 uurHeerenveense Boys JO11-3 - Drachtster Boys JO11-3Sportstad Heerenveen, veld 3
25 jan. - 14:00 uurHeerenveense Boys VR 2 - Steenwijkerwold VR 1kunstgrasveld
25 jan. - 14:30 uurScharnegoutum'70 1 - Heerenveense Boys 1veld 2M (Melvin) Schuurman
25 jan. - 15:00 uurHeerenveense Boys MO11-1 - Asser Boys MO11-3Kloosterveste, veld 1
25 jan. - 15:20 uurAsser Boys MO11-1 - Heerenveense Boys MO11-2Kloosterveste, veld 1
25 jan. - 15:30 uurHeerenveense Boys JO11-2 - Oerterp JO11-1Kompanije veld 1
25 jan. - 15:40 uurAsser Boys MO11-2 - Heerenveense Boys MO11-1Kloosterveste, veld 1
25 jan. - 15:50 uurDelfstrahuizen JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-1Kompanije veld 1
25 jan. - 16:20 uurHeerenveense Boys MO11-2 - Asser Boys MO11-2Kloosterveste, veld 1
25 jan. - 16:30 uurHeerenveense Boys JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-2Kompanije veld 1
25 jan. - 17:00 uurHeerenveense Boys JO17-1 - n.n.b.kunstgrasveld
29 jan. - 20:30 uurHeerenveense Boys VR1 - VWC VR1Sportstad Heerenveen, veld 1B. (Bart) Oord
01 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO8-1 - Gorredijk JO8-1veld 4
01 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO11-2 - SJO Stellingwerven JO11-2veld 3
01 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO15-3 - Aengwirden JO15-1Gveld 2
01 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO8-2 - V.V. Heerenveen JO8-2veld 4
01 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO9-1 - Udiros JO9-1Gveld 4
01 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO13-2 - ST FC Meppel/Alcides MO13-2veld 1
01 feb. - 09:00 uurHeerenveense Boys JO10-5 - vv Lemmer JO10-2veld 4
01 feb. - 09:00 uurHeerenveense Boys JO15-2 - FC Oldemarkt JO15-1veld 5
01 feb. - 09:00 uurOldeholtpade JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-2veld 1
01 feb. - 10:00 uurSC Boornbergum'80 JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-3veld 2
01 feb. - 10:00 uurSJO Ens/Kraggenburg JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-3veld 2
01 feb. - 10:00 uurLemmer vv JO10-1 - Heerenveense Boys JO10-3veld 2
01 feb. - 10:00 uurSJO RVLC JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-1veld 2
01 feb. - 10:15 uurHeerenveense Boys JO12-1 - SJO J.V. Oostenburg JO12-1veld 3
01 feb. - 10:15 uurHeerenveense Boys JO14-2 - Wykels Hallum JO14-1veld 4
01 feb. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO13-1G - Drachtster Boys JO13-1kunstgrasveldAfgeschermd
01 feb. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO15-1G - De Weide JO15-1hoofdveldG. (Gerrit) Beuker
01 feb. - 10:30 uurHeerenveense Boys JO17-3 - SC Boornbergum'80 JO17-1veld 5
01 feb. - 10:30 uurSC Bolsward MO11-1 - Heerenveense Boys MO11-1Ovaal F
01 feb. - 10:45 uurLAC Frisia 1883 JO14-2 - Heerenveense Boys JO14-1veld B
01 feb. - 10:45 uurWoudsend JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-2veld 1
01 feb. - 11:45 uurHeerenveense Boys JO12-2 - V.V. Heerenveen JO12-3veld 3
01 feb. - 11:45 uurHeerenveense Boys JO19-1 - FC Burgum JO19-1veld 4Afgeschermd
01 feb. - 11:45 uurV.V. Heerenveen JO9-4 - Heerenveense Boys JO9-2veld 4
01 feb. - 11:55 uurHeerenveense Boys JO16-1 - Workum JO16-1veld 2
01 feb. - 12:15 uurHeerenveense Boys MO15-2 - SJO RVLC MO15-1veld 5
01 feb. - 12:30 uurHeerenveense Boys 2 - Zeerobben 2kunstgrasveldJ (Jan) Hoorn
01 feb. - 12:30 uurV.V. Heerenveen JO10-6 - Heerenveense Boys JO10-4veld 4
01 feb. - 12:40 uurBlauw Wit '34 MO13-1 - Heerenveense Boys MO13-1veld 4 BW
01 feb. - 12:45 uurV.V. Heerenveen JO10-3 - Heerenveense Boys JO10-1veld 4
01 feb. - 13:00 uurAsser Boys MO11-2 - Heerenveense Boys MO11-2veld 1
01 feb. - 13:10 uurAchilles 1894 MO15-1 - Heerenveense Boys MO15-1veld C
01 feb. - 13:15 uurHeerenveense Boys JO12-4 - Woudsend JO12-1veld 3
01 feb. - 13:40 uurHeerenveense Boys MO17-1 - SJO Broekster Walden MO17-1veld 5
01 feb. - 13:45 uurHeerenveense Boys JO19-2 - CVVO JO19-1veld 4
01 feb. - 13:45 uurSC Joure JO8-5 - Heerenveense Boys JO8-4veld G
01 feb. - 14:00 uurWoudsend 2 - Heerenveense Boys 4veld 1
01 feb. - 14:00 uurvv Steenwijk 1 - Heerenveense Boys 7veld 2C. (Cees) Mulder
01 feb. - 14:00 uurJubbega JO19-1 - Heerenveense Boys JO19-3veld 1
01 feb. - 14:30 uurHeerenveense Boys 5 - d' Olde Veste'54 5D-veldAfgeschermd
01 feb. - 14:30 uurFVC JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-1veld 5 FVCE. (Edgar) Verdijck
01 feb. - 14:30 uurFC Meppel 3 - Heerenveense Boys 3FCM veld 11
01 feb. - 15:00 uurHeerenveense Boys 1 - V.V. Heeg 1kunstgrasveldAfgeschermd
01 feb. - 15:00 uurBe Quick '28 VR3 - Heerenveense Boys VR2veld 6G.J. (Gerard) Westenbroek
01 feb. - 15:00 uurThe Knickerbockers VR1 - Heerenveense Boys VR1veld 1L. (Louwrens) Tolman
01 feb. - 15:15 uurHeerenveense Boys JO16-2 - Marrum JO16-1veld 5
01 feb. - 15:45 uurHeerenveense Boys 6 - CVVO 4D-veld
01 feb. - 17:00 uurWaskemeer VR1 - Heerenveense Boys VR3veld 1
05 feb. - 19:30 uurHeerenveense Boys VR1 - GAVC VR2Sportstad Heerenveen, veld 1H.F. (Henk) Boland
08 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO11-3 - Read Swart JO11-1veld 3
08 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO14-1 - Hardegarijp JO14-1veld 2
08 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO13-2 - FC Oldemarkt JO13-1veld 4
08 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys JO10-1 - Steenwijkerwold JO10-1veld 5
08 feb. - 08:45 uurHeerenveense Boys MO13-1 - V.V. Heerenveen MO13-1veld 1
08 feb. - 08:45 uurSC Joure JO10-6M - Heerenveense Boys JO10-5Veld A
08 feb. - 08:45 uurd' Olde Veste'54 JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-1Veld 2
08 feb. - 08:45 uurd' Olde Veste'54 JO12-2 - Heerenveense Boys JO12-2Veld 2
08 feb. - 09:00 uurHeerenveense Boys JO8-4 - Udiros JO8-2veld 5
08 feb. - 09:00 uurSC Boornbergum'80 JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-1veld 2
08 feb. - 09:00 uurvv Stânfries JO9-1 - Heerenveense Boys JO9-1veld 1
08 feb. - 09:00 uurMulier JO12-1G - Heerenveense Boys JO12-4veld 1
08 feb. - 09:00 uurSWZ Boso Sneek JO8-3 - Heerenveense Boys JO8-3veld 2
08 feb. - 09:00 uurJubbega MO13-1 - Heerenveense Boys MO13-2veld 2
08 feb. - 09:30 uurDe Blesse JO10-1 - Heerenveense Boys JO10-2Sportpark De Berk veld 1
08 feb. - 09:45 uurGorredijk JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-2veld 3
08 feb. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO10-4 - BEW JO10-1veld 4
08 feb. - 10:00 uurHeerenveense Boys JO9-2 - Akkrum JO9-2veld 4
08 feb. - 10:00 uurHFC '15 JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1Gveld 4
08 feb. - 10:00 uurDrachten JO17-2 - Heerenveense Boys JO17-3Kunstgras 2R (Robbert) Evenhuis
08 feb. - 10:15 uurHeerenveense Boys JO11-1 - V.V. Heerenveen JO11-2veld 3

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren