21 februari 2018

Volgende week start Heerenveense Boys met de Doelpuntactie! Tijdens deze actie leveren de doelpunten van jouw team geld op voor onze club. Hoe meer doelpunten, hoe beter. Een echte voetbalactie dus!

Om extra geld in te zamelen voor onze vereniging organiseert Heerenveense Boys een Doelpuntactie: Scoren voor Heerenveense Boys!
Een echte voetbalactie voor iedereen die de club een warm hart toedraagt. Voor de Doelpuntactie zijn we op zoek naar Doelpuntsponsoren. Iedereen kan meedoen: familie, vrienden, buren, kennissen etc. Als Doelpuntsponsor betaalt u een bijdrage voor elk doelpunt dat het team van de betreffende speler scoort gedurende de actie. U kunt daarbij zelf uw bijdrage bepalen. Zo kan iedereen meedoen! De spelers van onze vereniging zullen u binnenkort benaderen voor de Doelpuntactie.

Doelpuntenactie 2018 Heerenveense Boys

Meer informatie over de actie kunt u vinden op doelpuntactie.nl/sponsor.

Doet u mee? Samen scoren we meer!

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsor

Subsponsoren

Overige sponsoren