22 maart 2018

Eerder informaaerder wij u over een nieuw op te richten werkgroep binnen onze voetbalvereniging. Helaas is deze werkgroep gedragsregels nog niet volledig bezet. Daarom hierbij nogmaals de oproep om deel te nemen aan deze werkgroep.

Regelmatig komen er signalen bij het bestuur binnen over gedrag in en om onze velden van spelers en supporters. Dat zijn over het algemeen berichten waar we als vereniging niet trots op kunnen zijn en dat zouden we graag anders zien. Als bestuur zijn we van mening dat we dit probleem met elkaar moeten tackelen. Daarom zouden we graag samen met onze leden willen kijken naar gewenst en ongewenst gedrag binnen de vereniging.

We zullen hiervoor een werkgroep samenstellen vanuit alle geledingen binnen de club met daarin trainers / leiders (2), ouders van jeugdleden (3) en seniorenleden (3). Samen met onze vertrouwenscontactpersoon en een bestuurslid zal deze werkgroep een voorstel presenteren richting onze leden.

Aanmelden werkgroep

Heeft u interesse? Aanmelden kan bij onze secretaris.

Gerco
van Dijk
Secretaris

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsor

Subsponsoren

Overige sponsoren