Ons parkeerteam is op zoek naar nieuwe teamleden!
Voor uitbreiding in ons team zoeken wij mensen die zo’n 4 of 5x per jaar een zaterdag of zondag (en soms ook vrijdag) 2 tot 2,5uur willen helpen met de parkeeracties om zo geld binnen te harken voor onze vereniging.
De werkzaamheden kunnen bestaan uit het verkopen van parkeerkaartjes, het wegzetten van auto’s of het doorverwijzen van de auto’s.

Parkeerteam Heerenveense Boys

Met het geld dat we inzamelen willen we goede dingen doen voor onze vereniging, zoals in het recente verleden het moderniseren van kleedkamers en kantine. Momenteel sparen we voor het vervangen van de keuken in de kantine.

Interesse om te helpen bij parkeeracties? Neem contact op met Anton Dijkstra via e-mail of op telefoonnummer 06-53182783.

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsoren

Co-sponsor

Subsponsoren

Overige sponsoren