15 april 2022

Met een seizoenkaart bij sc Heerenveen steun je ook vv Heerenveense Boys

Als lid van Heerenveense Boys ben je natuurlijk fan van onze eigen mooie vereniging. Grote kans dat je ook supporter bent van sc Heerenveen, de club waarmee wij samenwerken. Wist je dat wanneer je een seizoenkaart bestelt bij sc Heerenveen je ook onze eigen vereniging kunt steunen?
Ook het komend seizoen 2022-2023 zijn wij als Heerenveense Boys als sportief partner verbonden aan de grootste sportclub van Fryslân: sc Heerenveen. Bij onze samenwerking zullen kennis, binding en beleving leiden tot ontwikkeling. Kortom, we maken elkaar als voetbalclubs sterker!

Vul na het bestellen het formulier in

Met het verlengen of bestellen van jouw seizoenkaart bij sc Heerenveen kun je dus ook onze eigen club steunen. Zodra je je seizoenkaart hebt besteld vul je het formulier in en daarmee gaat er €10 per verlengde seizoenkaart naar onze vereniging. Voor het verlengen of het bestellen van een nieuwe seizoenkaart klik je hier.

Denk er vervolgens aan dat je daarna nog even het formulier invult op deze pagina, waarmee je onze vereniging steunt.

Dank namens sc Heereenveen én vv Heerenveense Boys!

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsor

Subsponsoren

Overige sponsoren