VoetbalParty bij Heerenveense Boys

Een ware “Party” voor de kinderen gisteren op ons sportpark! VoetbalParty kwam langs om een leuke clinic te houden voor de jeugd van Heerenveense Boys dat vooral veel plezier spelletjes bestond. De funspellen van Vrijdag 27 Oktober stonden uit: 2vs2 Boardingvoetbal, Stopdasschieten, Dribbel & Gatendoek schieten, Voetbal Quiz, Snelheidsmeter, Latje&Kratje schieten, en Partij spel. De groep kinderen werd verdeeld in leeftijdscategorie. Ze konden individueel maar ook per team punten scoren. Uiteindelijk was er één winnaar per leeftijdscategorie, die in de finale tegen elkaar het opnamen door een hooghoudspel. Al met al een fantastische dag voor de jeugd van onze club.

Deze “voetbalparty” is georganisseerd door middel van het geld dat is gehaald bij de sponsorloop van afgelopen seizoen. Dankbaar dat Voetbal Party naar Friesland wou komen om een fantastische dag voor onze jeugd te organisseren.

Ga naar fotogalerij voor meer foto’s.

 

Er deden ruim 140 kinderen mee met deze dag:

84     (o7/o8/o9/o10)
57     (o11/o12/o13)

Finale bestond uit (deel 1):

3e     Nout Hoekstra (7-1)
2e     Stan Westra (9-1)  & Hidde Overwijk (10-1)
1e     Hidde Hageman (10-4)

Finale bestond uit (deel 2):

3e     Niek Overwijk (12-1)
2e     Alec Brandsma (11-1)
1e    Milan Tiersma

 

Deel deze pagina

Laatste nieuws

Hoofdsponsor

Co-sponsor

Subsponsoren

Overige sponsoren