• Overzicht
  • Competitie
  • Zaal
  • Beker

Heerenveense Boys JO12-2

Seizoen 2018-2019

Niveau

3e klasse 12 (voorjaar)
3e klasse 06 (najaar)

Training

maandag 17:30 tot 18:30 uur
donderdag 16:00 tot 17:00 uur

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
02 febASC JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-28 - 1
02 febHeerenveense Boys JO12-2 - Delfstrahuizen JO12-15 - 0
26 janRead Swart JO12-1G - Heerenveense Boys JO12-25 - 3
26 janHeerenveense Boys JO12-2 - Drachtster Boys JO12-37 - 1
19 janHeerenveense Boys JO12-2 - Harkemase Boys JO12-12 - 1
19 janDelfstrahuizen JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-20 - 6
22 decDrachtster Boys JO12-3 - Heerenveense Boys JO12-20 - 6
22 decHeerenveense Boys JO12-2 - ASC JO12-12 - 5
15 decHeerenveense Boys JO12-2 - Read Swart JO12-1G2 - 6
15 decHarkemase Boys JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-20 - 3
Alle uitslagen

Stand

#TeamGP
1ASC JO12-11030
2Read Swart JO12-1G1019
3Heerenveense Boys JO12-21018
4Harkemase Boys JO12-11010
5Delfstrahuizen JO12-1109
6Drachtster Boys JO12-3102
Volledige stand

Competitie

Voorjaar

  • Uitslagen
  • Stand
Geen gegevens gevonden.
DatumWedstrijdUitslag
01 jun. - 11:00 uur Heerenveense Boys JO12-2 - CVVO JO12-211 - 0
25 mei. - 08:45 uur V.V. Heerenveen JO12-4 - Heerenveense Boys JO12-21 - 3
18 mei. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO12-2 - SC Joure JO12-23 - 3
16 mei. - 18:45 uur Heerenveense Boys JO12-2 - SC Joure JO12-42 - 1
11 mei. - 08:45 uur LSC 1890 JO12-3 - Heerenveense Boys JO12-21 - 8
06 mei. - 19:00 uur Heerenveense Boys JO12-2 - V.V. Heerenveen JO12-44 - 1
04 mei. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Zandhuizen JO12-18 - 2
13 apr. - 09:00 uur CVVO JO12-2 - Heerenveense Boys JO12-23 - 7
06 apr. - 12:00 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Oldeboorn JO12-14 - 5
30 mrt. - 09:00 uur Oldeboorn JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-213 - 1
23 mrt. - 10:30 uur SC Joure JO12-4 - Heerenveense Boys JO12-21 - 4
09 mrt. - 10:30 uur SC Joure JO12-2 - Heerenveense Boys JO12-23 - 0
02 mrt. - 10:30 uur Zandhuizen JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-20 - 9
16 feb. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO12-2 - LSC 1890 JO12-36 - 4
#TeamGWGLVP+-+/-
1Oldeboorn JO12-1141310401202298
2SC Joure JO12-214112135802060
3Heerenveense Boys JO12-214101331703832
4V.V. Heerenveen JO12-414608184875-27
5SC Joure JO12-414527173155-24
6LSC 1890 JO12-31423993171-40
7CVVO JO12-214301192378-55
8Zandhuizen JO12-114111242872-44

Najaar

  • Uitslagen
  • Stand
Geen gegevens gevonden.
DatumWedstrijdUitslag
08 dec. - 13:15 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Gorredijk JO12-23 - 8
01 dec. - 11:00 uur Nieuweschoot JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-24 - 1
24 nov. - 09:30 uur Aengwirden JO12-1G - Heerenveense Boys JO12-214 - 2
17 nov. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Irnsum JO12-25 - 1
03 nov. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Blue Boys JO12-1G3 - 4
27 okt. - 09:00 uur SC Joure JO12-5 - Heerenveense Boys JO12-21 - 8
13 okt. - 12:15 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Read Swart JO12-1G0 - 6
06 okt. - 08:45 uur V.V. Heerenveen JO12-4 - Heerenveense Boys JO12-25 - 9
29 sep. - 12:15 uur Heerenveense Boys JO12-2 - V.V. Heerenveen JO12-52 - 5
22 sep. - 09:00 uur Drachtster Boys JO12-3 - Heerenveense Boys JO12-20 - 3
#TeamGWGLVP+-+/-
1V.V. Heerenveen JO12-51090127702149
2Read Swart JO12-1G980124651550
3Aengwirden JO12-1G980124631944
4Irnsum JO12-2105051547398
5Blue Boys JO12-1G10415132538-13
6Nieuweschoot JO12-110415133857-19
7Gorredijk JO12-210406123336-3
8Heerenveense Boys JO12-210406123648-12
9SC Joure JO12-510406123049-19
10V.V. Heerenveen JO12-41021773467-33
11Drachtster Boys JO12-3100191759-52

Zaal

Niveau

Regio Drachten e.o. poule 2

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

Stand

KNVB beker

Poulewedstrijden

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
19 sep. - 18:30 uur FC Oldemarkt JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-24 - 3
15 sep. - 11:00 uur Nieuweschoot JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-22 - 6
12 sep. - 18:30 uur Heerenveense Boys JO12-2 - Flevo Boys JO12-56 - 3

Stand

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren