• Overzicht
  • Competitie
  • Zaal
  • Beker
  • Historie

Heerenveense Boys JO11-3

Seizoen 2018-2019

Niveau

3e klasse 13 (voorjaar)
3e klasse 08 (najaar)

Training

dinsdag 16:30 tot 17:30 uur
donderdag 16:00 tot 17:00 uur

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
19 janASC JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-30 - 9
19 janSC Boornbergum'80 JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-33 - 1
12 janHeerenveense Boys JO11-3 - V en V'68 JO11-11 - 3
12 janHeerenveense Boys JO11-3 - ASC JO11-12 - 0
22 decHeerenveense Boys JO11-3 - SC Boornbergum'80 JO11-14 - 3
22 decOerterp JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-31 - 3
15 decHeerenveense Boys JO11-3 - Oerterp JO11-26 - 1
15 decV en V'68 JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-32 - 5
Alle uitslagen

Stand

#TeamGP
1Heerenveense Boys JO11-3818
2V en V'68 JO11-1818
3SC Boornbergum'80 JO11-1815
4ASC JO11-187
5Oerterp JO11-281
Volledige stand

Competitie

Voorjaar

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand
DatumWedstrijd
25 mei. - 09:00 uur Zandhuizen JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-3
DatumWedstrijdUitslag
18 mei. - 09:00 uur Read Swart JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-32 - 11
11 mei. - 10:10 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Zandhuizen JO11-19 - 4
04 mei. - 09:00 uur Wispolia JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-315 - 3
20 apr. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Udiros JO11-1G1 - 2
13 apr. - 10:00 uur Udiros JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-36 - 1
06 apr. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Oosterstreek JO11-13 - 3
23 mrt. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Read Swart JO11-13 - 2
09 mrt. - 10:10 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Wispolia JO11-1G7 - 1
02 mrt. - 09:15 uur Oosterstreek JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-32 - 11
#TeamGWGLVP+-+/-
1Udiros JO11-1G1071222542331
2Wispolia JO11-1G1060418734825
3Heerenveense Boys JO11-3951316493712
4Zandhuizen JO11-195131648399
5Read Swart JO11-110325113942-3
6Oosterstreek JO11-11001911892-74

Najaar

  • Uitslagen
  • Stand
Geen gegevens gevonden.
DatumWedstrijdUitslag
01 dec. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Gorredijk JO11-211 - 0
24 nov. - 09:00 uur SJO RVC JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-32 - 2
17 nov. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-3 - SC Joure JO11-314 - 1
10 nov. - 10:00 uur V.V. Heerenveen JO11-4 - Heerenveense Boys JO11-32 - 0
03 nov. - 09:00 uur Udiros JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-34 - 5
27 okt. - 10:10 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Read Swart JO11-16 - 4
13 okt. - 09:00 uur DWP JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-39 - 2
06 okt. - 11:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Oudehaske JO11-1G2 - 2
29 sep. - 11:15 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Langezwaag JO11-1G6 - 0
22 sep. - 09:30 uur Aengwirden JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-35 - 1
#TeamGWGLVP+-+/-
1Aengwirden JO11-1G1091028661452
2DWP JO11-11080224611744
3Oudehaske JO11-1G1063121783147
4Udiros JO11-1G106041845423
5Heerenveense Boys JO11-31052317492920
6Read Swart JO11-11051416573126
7V.V. Heerenveen JO11-4104241433330
8SC Joure JO11-310325113364-31
9Langezwaag JO11-1G1020861677-61
10Gorredijk JO11-21010931375-62
11SJO RVC JO11-21001911452-38

Zaal

Niveau

Regio Drachten e.o. poule 3

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

Stand

KNVB beker

Poulewedstrijden

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
15 sep. - 09:00 uur SC Joure JO11-3 - Heerenveense Boys JO11-34 - 2
08 sep. - 10:15 uur FC Wolvega JO11-3 - Heerenveense Boys JO11-33 - 7
01 sep. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-3 - d' Olde Veste'54 JO11-312 - 1

Stand

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren