• Overzicht
  • Competitie
  • Zaal
  • Beker
  • Historie

Heerenveense Boys JO11-3

Seizoen 2019-2020

Niveau

3e klasse H (voorjaar)
3e klasse 03 (najaar)

Training

dinsdag 16:30 tot 17:30 uur
donderdag 16:30 tot 17:30 uur

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
25 janHeerenveense Boys JO11-3 - Drachtster Boys JO11-32 - 3
25 janRead Swart JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-30 - 1
11 janHeerenveense Boys JO11-3 - SC Boornbergum'80 JO11-10 - 3
11 janDrachtster Boys JO11-3 - Heerenveense Boys JO11-30 - 1
21 decSJO Feanstars JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-31 - 0
21 decHeerenveense Boys JO11-3 - Read Swart JO11-12 - 0
14 decSC Boornbergum'80 JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-34 - 0
14 decHeerenveense Boys JO11-3 - SJO Feanstars JO11-20 - 5
Alle uitslagen

Stand

#TeamGP
1SJO Feanstars JO11-2821
2SC Boornbergum'80 JO11-1819
3Drachtster Boys JO11-3810
4Heerenveense Boys JO11-389
5Read Swart JO11-180
Volledige stand

Competitie

Niveau

3e klasse H (voorjaar)
3e klasse 03 (najaar)

Voorjaar

  • Uitslagen
  • Stand
Geen gegevens gevonden.
DatumWedstrijdUitslag
07 mrt. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - SC Joure JO11-32 - 4
01 feb. - 10:00 uur SJO Ens/Kraggenburg JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-39 - 0
#TeamGWGLVP+-+/-
1SJO Ens/Kraggenburg JO11-23300920317
2Oudehaske JO11-13300918711
3DWP JO11-1G3300915510
4FFS JO11-1G4301932824
5SC Joure JO11-322006725
6Urk JO11-3210131138
7CVVO JO11-34103324240
8Heerenveense Boys JO11-320020213-11
9Gorredijk JO11-230030015-15
10Read Swart JO11-130030226-24
11Oldeboorn JO11-130030328-25

Najaar

  • Uitslagen
  • Stand
Geen gegevens gevonden.
DatumWedstrijdUitslag
07 dec. - 10:00 uur Sportclub Makkinga JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-34 - 1
30 nov. - 10:15 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Drachten JO11-21 - 14
23 nov. - 10:30 uur Trinitas JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-31 - 4
16 nov. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - V.V. Heerenveen JO11-44 - 1
09 nov. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Wolvega FC JO11-3G20 - 2
05 okt. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - VWC JO11-1G3 - 9
28 sep. - 10:00 uur Jubbega JO11-2G - Heerenveense Boys JO11-36 - 7
21 sep. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Gorredijk JO11-22 - 5
#TeamGWGLVP+-+/-
1Oldeholtpade JO11-1990027971582
2SJO VIDOSA JO11-2980124871770
3VWC JO11-1G1080224782256
4Gorredijk JO11-21070321671948
5Drachten JO11-2950415623923
6Heerenveense Boys JO11-384041242420
7V.V. Heerenveen JO11-49405122151-30
8Sportclub Makkinga JO11-1G1021772662-36
9Jubbega JO11-2G1012752363-40
10Wolvega FC JO11-3G10118421102-81
11Trinitas JO11-1G10109317109-92

Zaal

Niveau

Regio Drachten e.o. – poule 2

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

Stand

KNVB beker

Poulewedstrijden

Groep 3 – poule 2

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
14 sep. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - Oudehaske JO11-11 - 17
07 sep. - 08:45 uur Heerenveense Boys JO11-3 - DWP JO11-1G1 - 8
31 aug. - 10:00 uur FFS JO11-1G - Heerenveense Boys JO11-35 - 2

Stand

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Overige sponsoren