• Overzicht
  • Selectie & staf
  • Competitie
  • Beker
  • Historie

Heerenveense Boys 1

Seizoen 2021-2022

Niveau

3e klasse A

Training

dinsdag 20:30 tot 22:00 uur
donderdag 20:15 tot 21:45 uur

Programma

DatumWedstrijd
22 Jan. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - Tonego 1
29 Jan. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - Workum 1
05 feb. -
14:30 uur
Willemsoord 1 - Heerenveense Boys 1
12 feb. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - SVM 1
05 mrt. -
14:30 uur
Oeverzwaluwen 1 - Heerenveense Boys 1
12 mrt. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - Makkum 1
19 mrt. -
14:30 uur
Tonego 1 - Heerenveense Boys 1
26 mrt. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - Oudehaske 1
02 apr. -
15:00 uur
vv Sneek Wit Zwart 1 - Heerenveense Boys 1
09 apr. -
14:30 uur
Scharnegoutum'70 1 - Heerenveense Boys 1
23 apr. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - SDS 1
30 apr. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - CVVO 1
14 mei. -
14:30 uur
DWP 1 - Heerenveense Boys 1
21 mei. -
14:30 uur
Heerenveense Boys 1 - V.V. Heeg 1
28 mei. -
15:00 uur
Workum 1 - Heerenveense Boys 1
Volledig programma

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
27 novOudehaske 1 - Heerenveense Boys 11 - 5
06 novSVM 1 - Heerenveense Boys 12 - 1
30 oktHeerenveense Boys 1 - Oeverzwaluwen 17 - 1
23 oktMakkum 1 - Heerenveense Boys 10 - 1
16 oktHeerenveense Boys 1 - DWP 12 - 3
09 oktV.V. Heeg 1 - Heerenveense Boys 10 - 2
02 oktHeerenveense Boys 1 - Scharnegoutum'70 11 - 1
25 sepCVVO 1 - Heerenveense Boys 12 - 1
Alle uitslagen

Stand

#TeamGP
4Oeverzwaluwen 1915
5CVVO 1914
6Heerenveense Boys 1813
7V.V. Heeg 1913
8DWP 1811
Volledige stand

Selectie & technische staf

Doel

1
Bas Doosje
  • Keeper
30
Jens Kerkhof
  • Keeper

Verdediging

3
Jelle Brandsma
  • Verdediger
4
Walter van der Meer
  • Verdediger
5
Joost Herder
  • Verdediger
15
Leon Hakze
  • Verdediger
17
Chavez Gaston
  • Verdediger
18
Stefan van der Velde
  • Verdediger
19
Erwin From
  • Verdediger

Middenveld

8
Bodi Toering
  • Middenvelder
10
Jesper Hiemstra
  • Middenvelder
11
Bram Herder
  • Middenvelder
12
Mart Stoffels
  • Middenvelder
16
Dion Toering
  • Middenvelder

Aanval

7
Niels Herder
  • Aanvaller
9
Dennis Otter
  • Aanvaller
14
Sander van der Werff
  • Aanvaller
20
Lars Koelma
  • Aanvaller

Technische staf

Klaas Strampel
Assistent leider
Klaas de Jong
Hoofdtrainer
Maurice Wemekamp
Assistent trainer, Keepertrainer

Competitie

Niveau

3e klasse A

  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand
DatumWedstrijd
22 Jan. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Tonego 1
29 Jan. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Workum 1
05 feb. - 14:30 uur Willemsoord 1 - Heerenveense Boys 1
12 feb. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - SVM 1
05 mrt. - 14:30 uur Oeverzwaluwen 1 - Heerenveense Boys 1
12 mrt. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Makkum 1
19 mrt. - 14:30 uur Tonego 1 - Heerenveense Boys 1
26 mrt. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Oudehaske 1
02 apr. - 15:00 uur vv Sneek Wit Zwart 1 - Heerenveense Boys 1
09 apr. - 14:30 uur Scharnegoutum'70 1 - Heerenveense Boys 1
23 apr. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - SDS 1
30 apr. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - CVVO 1
14 mei. - 14:30 uur DWP 1 - Heerenveense Boys 1
21 mei. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - V.V. Heeg 1
28 mei. - 15:00 uur Workum 1 - Heerenveense Boys 1
DatumWedstrijdUitslag
27 nov. - 14:30 uur Oudehaske 1 - Heerenveense Boys 11 - 5
06 nov. - 14:30 uur SVM 1 - Heerenveense Boys 12 - 1
30 okt. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Oeverzwaluwen 17 - 1
23 okt. - 15:00 uur Makkum 1 - Heerenveense Boys 10 - 1
16 okt. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - DWP 12 - 3
09 okt. - 14:30 uur V.V. Heeg 1 - Heerenveense Boys 10 - 2
02 okt. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Scharnegoutum'70 11 - 1
25 sep. - 14:30 uur CVVO 1 - Heerenveense Boys 12 - 1
#TeamGWGLVP+-+/-
1vv Sneek Wit Zwart 199002734628
2Workum 198102529425
3SVM 1960318251411
4Oeverzwaluwen 19504152226-4
5CVVO 19423141517-2
6Heerenveense Boys 1841313201010
7V.V. Heeg 194141314122
8DWP 18323111721-4
9Scharnegoutum'70 1822481517-2
10SDS 182248612-6
11Oudehaske 1922581122-11
12Tonego 1912651321-8
13Makkum 191174730-23
14Willemsoord 1702521026-16

KNVB beker

Poulewedstrijden

Groep 2 – poule 26

Programma

Geen gegevens gevonden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 sep. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - Steenwijker Boys 111 - 0
11 sep. - 14:30 uur Heerenveense Boys 1 - V.V. Heerenveen 14 - 1
04 sep. - 14:30 uur Sleat 1 - Heerenveense Boys 11 - 5

Stand

Media

Hoofdsponsoren

Co-sponsor

Subsponsoren

Overige sponsoren